Piła. WŁASNYMI ŚCIEŻKAMI – opowieści Agnieszki Kledzik o podróżach

pila_wlasnymi

Nie tylko koty chodzą własnymi drogami Swoimi ścieżkami wędruje również Agnieszka Kledzik która opowie nam o podróżach do Nepalu, Peru, RPA i innych pięknych miejsc na świecie. Prezentacji towarzyszyć będą dźwięki grane na australijskim instrumencie didgeridoo. Ta część spotkania nosi tytuł „Oddychanie dźwiękiem – Miras Turczynowicz”.

Agnieszka Kledzik o sobie:

Gdy byłam nastolatką marzyłam o tym, by medytować wśród mnichów tybetańskich. Chciałam też stanąć na szczycie Machu Picchu i poczuć klimat inkaskiego miasta. Oba te marzenia już się spełniły. Zawsze interesowało mnie, czy jest coś poza tym, co odbierają tylko nasze zmysły.

Ciekawość ludzkich opowieści i świata towarzyszyła mi od zawsze. Skrywając się za mikrofonem czy kamerą dawałam głos moim bohaterom. Teraz uśmiecham się zza obiektywu przyciągając przed aparat fotograficzny bohaterów z różnych stron świata. Ich rodowe historie wypisane są na ich twarzach. To fascynujące, że mogę być choć przez chwilę częścią ich życia. A oni mojego. I te historie chcę wam opowiadać.

Jestem kulturoznawczynią i autorką bloga „Własnymi ścieżkami”. Byłam reporterką w Polskim Radiu Koszalin i w TVP Poznań. Byłam także związana z redakcją Głosu Wielkopolskiego. A teraz pracuję w TV ASTA i Rek Travel Services.

Spotkanie odbędzie się 9 marca 2023 r. o godzinie 18.00  PSM L-W w Pile, ul. Sikorskiego 33. Zapraszamy.

Dział Animacji Kulturalno-Rekreacyjnej PSM L-W w Pile