Piła. Wpłać cegiełkę na pilskie hospicjum

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy Państwa  do uczestnictwa w akacji „Paczka dla hospicjum”. Ponownie jak rok temu poprzez zbiórkę funduszy na zakup środków pielęgnacyjnych, które są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu tej placówki zdrowotnej. Zbiórka trwa do 31 grudnia 2022 r. Pomóc może każdy chętny.

– Tu w hospicjum stoi choinka, pod którą tradycyjnie już od kilku lat dokładamy paczki. Będą one się pojawiać w momencie, kiedy jedna z nich się zapełni, a zapełni się, gdy na koncie hospicjum pojawią się wpłaty. Jedna paczka to wartość 150 złotych. Każda wpłata ma znaczenie, liczy się każda złotówka. Bądźmy hojni, a dobro wróci. To jest czas magiczny – mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

W poprzedniej akcji planowano zebrać kwotę 5 tysięcy złotych, ale dzięki hojności wpłacających udało się zgromadzić na koncie hospicjum kwotę ponad 9 tysięcy złotych, co pozwoliło na zakup prawie 50 zestawów środków ochrony osobistej oraz dezynfekcji.

– Każda złotówka, która jest przekazywana na rzecz Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile jest dla nas cenna. Z tej jednej złotówki są tysiące złotych, które Państwo przekazują nam każdego roku w różnej formie. Bądź to podczas zbiórek na cmentarzu, na pilskim jarmarku, podarowania 1%, ale też podczas inicjatywy prezydenta miasta Piły wspomagacie Państwo naszą działalność. Pieniędzy brakuje i musimy podczas takich akcji też szukać brakujących środków na naszą działalność. Dziękujemy za wsparcie i prosimy o jeszcze więcej – dodaje Józefa Wiśniewska z TPCh.

W paczce znajdą się środki pielęgnacyjne jak: szampony, oliwki, balsamy do ciała, mydło w płynie, pampersy, które są potrzebne pacjentom pilskiego hospicjum.

Wpłat można dokonywać na konto Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile.

PKO BP 37 1020 3844 0000 1002 0050 1833
z dopiskiem w tytule przelewu: paczka dla hospicjum

Każda wpłata ma znaczenie, liczy się każda złotówka.

Sebastian Daukszewicz

pila_wplac_cegielke

pila_wplac_cegielke_02 pila_wplac_cegielke_03 pila_wplac_cegielke_04 pila_wplac_cegielke_05 pila_wplac_cegielke_06 pila_wplac_cegielke_07 pila_wplac_cegielke_08 pila_wplac_cegielke_09 pila_wplac_cegielke_10 pila_wplac_cegielke_11 pila_wplac_cegielke_12 pila_wplac_cegielke_13 pila_wplac_cegielke_14