PIŁA. Żabka nowym najemcą Atrium Kasztanowa

Od 10 stycznia do grona najemców Atrium Kasztanowa dołączyła Żabka! W nowo otwartym sklepie klienci mogą kupić najpotrzebniejsze artykuły spożywcze, skorzystać z szerokiej oferty usług, a także napić się aromatycznej kawy czy zamówić przekąskę na ciepło w Żabka Café. Do sklepu można wejść bezpośrednio przez centrum handlowe lub z zewnątrz galerii.

Nowo otwarta Żabka proponuje szeroki asortyment znanych i lubianych produktów oraz bogatą gamę szybkich i smacznych przekąsek, dań gotowych do podgrzania na miejscu, a także świeżo parzoną kawę na wynos. Oprócz zakupów kupujący będą mieli możliwość skorzystania z pakietu usług, takich jak: opłacenie rachunków, wysłanie kuponu lotto, zakup doładowań telefonów komórkowych, wypłata gotówki, czy nadanie bądź odbiór przesyłki kurierskiej.

Żabka mieści się na parterze, tuż przy wejściu bocznym do Atrium Kasztanowa. Lokal posiada dwa odrębne wejścia – bezpośrednio przez centrum handlowe oraz z zewnątrz obiektu. Sklep otwarty będzie przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 6.00-23.00.

– Cieszymy się, że do grona najemców Atrium Kasztanowa dołączyła Żabka, w której klienci mogą zrobić szybkie zakupy po drodze do pracy lub przekąsić coś ciepłego w ciągu dnia.  Zróżnicowana i szeroka oferta z pewnością zadowoli mieszkańców Piły, długie godziny otwarcia i dwa odrębne wejścia to dodatkowe atuty sklepu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Żabki – mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby klientów. Prezentuje nowoczesną koncepcję handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów.

Atrium Kasztanowa

zabka_nowym1_01

zabka_nowym1_02