Piła. Zapisy Przedsiębiorców na TARGI PRACY MŁODYCH – ZAPRASZAMY!

zapisy_przedsiebiorcow

W piątek, 25 listopada w godzinach 12:30-16:30 Gmina Piła organizuje TARGI PRACY MŁODYCH – wydarzenie, podczas którego uczniowie, a także ich rodzice, studenci oraz absolwenci szkół będą mieli okazję zapoznać się z ofertami pracy sezonowej, praktyk oraz staży w firmach z Piły i regionu.

TARGI PRACY MŁODYCH to wydarzenie, które pomaga rozwinąć dialog Przedsiębiorców z młodzieżą, to także doskonała okazja do promocji Przedsiębiorstwa. Nasz wspólny wysiłek daje możliwość, aby młody człowiek mógł wykorzystać swój potencjał i wiązał przyszłość z Piłą i pilskim rynkiem pracy.

Zapraszamy Przedsiębiorców do skorzystania z uczestnictwa w TARGACH PRACY MŁODYCH w roli wystawcy.

Zgłoszenia uczestnictwa przedsiębiorstw w TARGACH PRACY MŁODYCH należy dokonać w terminie do 27.10.2022 r. na adres email: msmoczyk@um.pila.pl (ilość miejsc ograniczona).

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY – TARGI PRACY MŁODYCH są częścią przedsięwzięcia Przedsiębiorcza Piła – Piła na start: organizacja wydarzeń promujących przedsiębiorczość dla młodzieży, będącego elementem projektu pn. „Miasto Piła z nową energią!” współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 r.

REGULAMIN dostępny na: https://bip.pila.pl/zarzadzenie-nr-190647722-prezydenta-miasta-pily-z-dnia-13-pazdziernika-2022-r-w-sprawie-ogloszenia-t.html?

UM Piły