Piła. Zapisz się na IX bieg „Pobij dystans z sercem” w ramach 31 WOŚP

pila_zapisz_sie

Już 29 stycznia, Owsiak z ekipą znowu gra! Tym razem skupiamy się na wygraniu z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych. Co za tym idzie… w Pile będzie się działo! A my zapraszamy Was serdecznie do udziału w VIII edycji biegu, który organizuje Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który mieści się przy Szkole Podstawowej nr 11 w Pile.

POBIJ DYSTANS Z SERCEM!

Tak jak w zeszłym roku, chodzi o to, żeby w te mroźne, styczniowe dni zadbać o siebie, a przy okazji wspomóc innych potrzebujących. W naszym tegorocznym biegu będziemy starali się pobić zeszłoroczny dystans, a za rok spróbujemy go poprawić. Kilometry przebyte przez każdego uczestnika będą się sumować. Nie ważne czy biegniesz, czy spacerujesz, a może jedziesz na rowerze! Najważniejsze, że się ruszasz ile chcesz i jak chcesz, i dorzucasz metry, kilometry do wspólnego dystansu, aby co roku zwiększać zakres naszej pomocy dla dzieci.

Co zapewniamy:

– licytację gadżetów WOŚP na aukcjach allegro

– nagrody i upominki dla najlepszych i najwytrwalszych biegaczy

– PAMIĄTKOWY MEDAL w kształcie serca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zapisywać się prosimy na stronie: https://forms.gle/Da8nN3JLa2yEwV9C6

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 10 stycznia 2023, ponieważ musimy zamówić odpowiednia ilość medali. Warunkiem uzyskania medalu jest opłacenie wpisowego, które w całości przekazane jest na poczet Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wpisowe w całości przekazane na fundacje WOŚP, także mobilizujemy siebie, rodzinę, przyjaciół, sąsiadów i przypadkowych biegaczy do wspólnej pomocy potrzebującym!

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie do nas na fb (Blanka Ratajczyk lub Sonia Iwicka), albo maila (bieg.wosp@gmail.com), chętnie pomożemy .

PS. Jeśli masz kogoś, kto chce nas wesprzeć i pomóc w organizacji- napisz do nas! Szukamy sponsorów oraz firm, które mają do przekazania ciekawe rzeczy na licytacje lub mają jakieś ciekawe pomysły, które mogą ulepszyć nasz bieg . Zaproś znajomych, niech pobiegną z Nami!

Regulamin biegu: https://drive.google.com/…/1vuaYp9CWDESHt2MxozT…/view…

Wszelkich informacji w sprawie biegu udziela Szefowa Sztabu WOŚP przy SP 11 w Pile, Blanka Ratajczyk tel. 607-612-666 lub Sonia Iwicka tel. 660-754-178.

Pobicia dystansu i miłego biegu życzą!

Aktualna lista startowa: https://docs.google.com/…/1WhAg3…/edit…

ORGANIZATORZY
Foto :Sebastian Daukszewicz (archiwum)