Piła. Zapraszamy na spotkanie i rozmowę o książce

Serdecznie zapraszamy na promocję książki „W trzy chwile po Pile” – autorstwa Tadeusza Wyrwy – Krzyżańskiego. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Głównej przy ulicy Staromiejskiej 14 – już 2 września br. o godz. 17.00.

„Młody człowiek zwykle jest bardzo ciekawy świata i poznaje go z szeroko otwartymi oczyma(…) Zawsze ma wtedy jakiegoś przewodnika – dziadka lub babcię, mamę, tatę, starsze rodzeństwo. Tadeusz Wyrwa – Krzyżański (…) proponuje młodym czytelnikom magiczny spacer po Pile” – czytamy we wstępie do książki. Wydanie książki stało się możliwe dzięki Mecenatowi Przedsiębiorstwa Handlowego „WPHW” sp. z o o w Pile.

Organizatorami spotkania są Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile oraz Wydawnictwo Pisarzy i Artystów TEMAT z Bydgoszczy.

Spotkanie poprowadzi dr Dariusz Tomasz Lebioda – wydawca, krytyk literacki i artystyczny, poeta oraz prozaik. Oprawę artystyczną zapewni Matylda Jodda – absolwentka Szkoły Muzycznej w Pile, która przeczyta wiesze i zagra na akordeonie.

Do zobaczenia – 2 września br. o godz. 17.00.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pile

pila_zapraszamy_na_spotkanie1_01

pila_zapraszamy_na_spotkanie1_03 pila_zapraszamy_na_spotkanie1_02