Piła. Zapraszamy uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych na Lekcję Przedsiębiorczości!

2 grudnia 2022 w godz. 10:00-11:30 na sali miejskiej w Centrum Konferencyjnym TBS w Pile przy ul. Dąbrowskiego 8 odbędzie się warsztat dla młodzieży pn. “Trendy technologiczne, które zmieniają świat”, który poprowadzi Pan Maciej Kawecki – prawnik, doktor nauk prawnych, nauczyciel akademicki, prezes Instytutu Lema, autor cyklu technologicznego w programie Dzień Dobry TVN, podcastu redakcji Onet oraz Komputer Świat „Technicznie Rzecz Biorąc”.

Spotkanie ma na celu wprowadzenie młodzieży w świat przedsiębiorczości i zmotywowanie do realizacji celów poprzez kreatywne działanie i sposób myślenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prowadzone są zapisy w formie zgłoszeń mailowych na adres: jniewiarowski@um.pila.pl w terminie do 30 listopada 2022 r.

W zgłoszeniu należy wskazać kontakt, imię i nazwisko opiekuna/nauczyciela grupy/klasy, nazwę szkoły i klasy oraz ilość uczniów.

O udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zadanie realizowane w ramach przedsięwzięcia Przedsiębiorcza Piła – Piła na start: organizacja wydarzeń promujących przedsiębiorczość dla młodzieży, będącego elementem projektu pn. „Miasto Piła z nową energią!”. Projekt realizowany jest przez Gminę Piła w ramach Programu Rozwój Lokalny, współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 r. pod hasłem “Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej”.

UM Piły

pila_zapraszamy_uczniow

pila_zapraszamy_uczniow_02