PIŁA. Zawieszone kursy autobusów MZK | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  PIŁA. Zawieszone kursy autobusów MZK

  zawieszone_kursy

  Z uwagi na decyzję Rządu o zaostrzeniu obostrzeń i zasad kwarantanny, w tym wprowadzenie nauki zdalnej w szkołach podstawowych, szkołach ponadpodstawowych oraz na uczelniach wyższych i związany z tym brak wykorzystania komunikacji miejskiej na liniach dedykowanych na dojazdy do szkół od 2 listopada br. do odwołania zawieszone zostaną kursy autobusów linii typu bis, tj. 2 bis, 8 bis i 17 bis oraz linii 19 i K.

  Jednocześnie przypominamy, że  zgodnie z wprowadzonymi rządowymi obostrzeniami: w autobusie może przebywać ograniczona liczba pasażerów (zgodna z informacją umieszczoną przy wejściach do autobusu). Pasażerowie są zobowiązani do przestrzegania ograniczeń w tym zakresie.

  Pasażerów prosimy o udzielenie  pierwszeństwa osobom dojeżdżającym do miejsc pracy  –  jeśli autobus jest zapełniony dopuszczalną liczbą osób –  prosimy o oczekiwanie na kolejny kurs autobusu.

  Przypominamy, że w autobusach jest obowiązek zakrywania ust i nosa i prosimy o stosowanie się do tych wymogów, co jest niezwykle ważne w obecnej sytuacji wymagającej wzmożonej profilaktyki w zakresie zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

  UM Piły