Piła walczy o plac zabaw na ul. Kusocińskiego – Zapraszamy do głosowania

Czy na placu przy Przedszkolu nr 4 na ul. Kusocińskiego w Pile powstanie nowy plac zabaw?

Jest na to szansa, ponieważ nasze miasto bierze udział w konkursie „Podwórko NIVEA”. W ramach akcji w 40 lokalizacjach w całej Polsce zostaną wybudowane „Rodzinne Miejsca Zabaw”. Zwycięstwo w konkursie zależy wyłącznie od liczby głosów oddanych na daną lokalizację. Aby oddać głos należy wejść na stronę www.nivea.pl/podworko odszukać: Piła, ul. Kusocińskiego i zagłosować. Codziennie można oddać jeden głos.

– Chcielibyśmy, aby takie podwórko, jakie przedstawiamy na planszy powstało w Pile. Pani Ludmiła Jeżewska w ostatnim dniu, kiedy można było dokonać zgłoszenia do udziału w konkursie zaproponowała miejsce, które jest za nami. Teren Przedszkola jest ogrodzony i nie jest dostępny dla mieszkańców. Propozycja pani Ludmiły jest taka, aby plac ten służył przedszkolakom w godzinach funkcjonowania placówki a po południu ma być otwarta furtka, aby każde dziecko z tego osiedla miało możliwość zabawy na nim. Teraz siłą naszych głosów przez internet możemy sprawić, aby ten obiekt powstał w tym roku. Zachęcamy wszystkich pilan, aby głosowali, ponieważ dzieci czekają na taki kolorowy plac zabaw – mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

Głosowanie trwa do dnia 30 kwietnia, 2015 r. do godziny 23.59.59. Nagrodą w Konkursie jest wybudowanie przez wykonawcę wskazanego przez NIVEA Polska Sp. z o.o. w Zwycięskiej Lokalizacji do dnia 31 grudnia 2015 r. nowego, kolorowego, bezpiecznego i atrakcyjnego placu zabaw.

(SE)

pila_walczy_o_plac_zabaw10

pila_walczy_o_plac_zabaw14 pila_walczy_o_plac_zabaw13 pila_walczy_o_plac_zabaw12 pila_walczy_o_plac_zabaw11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *