Pilanie zdobyli Koronę Wielkopolski

Pilanie_zdobyli_Korone

24 października w Dębinie koło Otorowa Amatorski Klub Miłośników Nordic Walking „Czarne Pantery” z Piły wraz z Jeziorki – Aktywna Wieś oraz Sailing Team Ferajna wzięli udział w II zawodach z cyklu Korona Wielkopolski.

Tematem zawodów w Dębinie był Helloween 😉 Gratulacje należą się wszystkim pilskim zawodnikom za  wspaniałą  sportową rywalizację  i świetną  wspólną  zabawę. Szczególnie gratuluję Renacie  Kaczmarczyk-Piaseckiej (I miejsce w kategorii K49), Krzysztofie Zając (III miejsce w kategorii osób niepełnosprawnych), Anicie Kępińskiej  (III miejsce w kat.K49)  za zdobycie miejsc na podium. Wspomnę też o swojej skromnej osobie jako trenerce i instruktorce nordic walking Aneta Dukiewicz (II miejsce w kategorii K49). 11 dzielnych pilskich aktywnych na codzień kobiet z AKMNW „Czarne Pantery” z Piły zajęły w swojej kategorii wiekowej  miejsca w pierwszej dziesiątce – to nasz kolejny wielki  sukces we wspomnianych zawodach.

Korona Wielkopolski to cykl sześciu tematycznych  imprez, w której Miasto PIŁA będzie po raz pierwszy – a wierzę, że nie ostatni –  organizatorem piątych zawodów w ważnej dla Piły dacie  14 lutego 2016 r.  Już  dziś serdecznie  zapraszam wszystkich pasjonatów nordic walking z Piły i okolic do licznego udziału w imprezie nad jeziorem Płotki w OTW MOSIR Piła!

więcej informacji i zdjęć na poniższych stronach:
http://www.koronawielkopolski.pl/

Fanpage FB: Nordic Walking – Instruktor Piła

Aneta Dukiewicz
fot. M. Maziarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *