Pilanin Dawid Siek Mistrzem Polski po raz kolejny!

W miniony weekend (7-9 grudnia2018 r.) w Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w kick boxingu w formule Oriental Rules. Od standardowej walki w K1 formuła ta różni się między innymi tym, że dopuszcza się w niej uderzenia łokciami oraz walkę w klinczu.

W mistrzostwach wystartował pilanin Dawid Siek ze Sportów Walki. I po raz kolejny nie zawiódł! Po zwycięskim półfinale z rywalem z Kalisza, Dawid spotkał się na niedzielnej finałowej gali z Damianem Niedzielą z klubu Octagon Team Kraków. Po trzech rundach sędziowie jednogłośnie wskazali na zawodnika z Piły jako zwycięzcę pojedynku!

Tym samym Dawid Siek osiągnął historyczny wynik w bieżącym roku zostając 4 razy Mistrzem kraju w kick boxingu w czterech różnych formułach – K1, Low Kick, Kick Light i wreszcie Oriental Rules. Oprócz tego został srebrnym medalistą międzynarodowego Pucharu Polski w K1, złotym medalistą Pucharu Świata, a z Mistrzostw Świata do Piły przywiózł medal brązowy!

Wielkie brawa dla Dawida!

Klub Sporty Walki Piła dziękuje za wsparcie Miejskiej Energetyce Cieplnej w Pile, Starostwu Powiatowemu w Pile oraz Miastu Piła.

Sporty Walki Piła

pilanin_dawid_siek00

pilanin_dawid_siek05 pilanin_dawid_siek01 pilanin_dawid_siek02 pilanin_dawid_siek03 pilanin_dawid_siek04