Pilanin, Karol Jachnik, Lunaparkowym szczęściarzem

xx

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Po raz kolejny, w ostatnią sobotę czerwca, utartym zwyczajem miała miejsce uroczystość wręczenia nagrody dla młodzieniaszka, który po pierwsze wykazał się nieprzeciętną lotnością umysłu, zaś po wtóre okazał się ulubieńcem szczęścia. Ceremonia tradycyjnie odbyła się w siedzibie długoletniego fundatora suwenirów – firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa z Piły.

Nasza redakcyjna „losowaczka” z głębi pudła z kartami zawierającymi prawidłowe rozwiązania, wydobyła kartkę pokrytą dziecięcym pismem autorstwa 6-letniego Karola Jachnika, mieszkańca Grodu Staszica. Mały Karolek niezwykle ucieszył się, gdy pracownik firmy TOP FENCE, wręczył mu legendarne klocki LEGO.

Należy przypomnieć, że nagrody od wielu lat funduje właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Czerwcowemu zwycięzcy serdecznie gratulujemy, zapraszając zarówno jego, jak i pozostałych młodych „krzyżówkowiczów” do brania się za bary z kolejnymi szaradami LUNAPARKU. Dajemy słowo, że któreś z Was zostanie kolejnym zwycięzcą.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja