Pilanki jadą po punkty do Bydgoszczy

Pilanki_jada_po_punkty

Mecz VIII kolejki Orlen Ligi pomiędzy KS Pałac Bydgoszcz i PTPS Piła obejrzymy na antenie Polsatu Sport.

Przed zespołem PTPS kolejna szansa na punkty. Pilanki zagrają z Pałacem Bydgoszcz. Po siedmiu kolejkach PTPS z 12 punktami zajmuje 7 miejsce w tabeli, natomiast Pałac z dorobkiem 2 punktów plasuje się na 10 pozycji. Pałac walczy o pierwszą wygraną w tym sezonie, PTPS o kolejne zwycięstwo, które pozwoli zająć dobre miejsce przed rundą rewanżową. Mecze Piły z Bydgoszczą zawsze dostarczały kibicom wiele emocji. Zapewne i teraz tak będzie.

W Pałacu trenerem jest Adam Grabowski, przez wiele lat związany z PTPS, a Natalia Krawulska od tego sezonu reprezentuje barwy klubu  znad Brdy. W pilskiej drużynie występuje Małgorzata Skorupa, która rok temu grała w Bydgoszczy. Takie personalne „smaczki” dodają siatkarskim pojedynkom dodatkowego kolorytu.

Najważniejsze jednak jest zwycięstwo i dobra, waleczna postawa naszego zespołu. Kibice, którzy nie zdecydują się na wyjazd do Bydgoszczy, będą mogli oglądać mecz w transmisji telewizyjnej na antenie Polsatu Sport. Początek, w niedzielę 22 listopada o godz. 14.45.

Angelika Kuksinowicz
Fot. (SE)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *