Piła/OSIEK: Otwieramy Muzeum i Skansen dla zwiedzających
Szanowni Państwo, drodzy zwiedzający i goście Muzeum. Z ogromną radością informujemy, że od dnia 26 maja br., tj. od najbliższego wtorku otwieramy ponownie muzeum dla zwiedzających 🙂 Muzeum Okręgowe w Pile i Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią.
Muzeum Okręgowe w Pile czynne będzie w godzinach:
– od wtorku do piątku: 11:00 -15:00,
– w soboty i niedziele: 12:00 -15:00.
Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią:
– od wtorku do piątku: 10:00 -16:00,
– w soboty i niedziele: 11:00 -17:00.
Jednocześnie, z uwagi na obostrzenia sanitarne w trakcie epidemii COVID-19, do odwołania wprowadzamy w obu placówkach tymczasowe zasady zwiedzania. Szczegóły przedstawiamy na grafice. Za utrudnienia i niedogodności w zwiedzaniu bardzo serdecznie przepraszamy.
Muzeum Okręgowe w Pile




