Piłkarze KP Piła w Publicznym Przedszkolu nr 19 w Pile

W ramach wsparcia rozwoju aktywności fizycznej przedszkolaków z dziewiętnastki, nauczyciele realizują wewnętrzny projekt promujący zdrowy i aktywny tryb życia. Jednym z jego celów jest zapraszanie do przedszkola osób ze środowiska lokalnego, zajmujących się na co dzień zawodowo sportem lub promowaniem zdrowego stylu życia. W tym miesiącu – 20 października gościliśmy kapitana drużyny KP Piła Filipa Laskowskiego oraz fizjoterapeutę Wojciecha Suszyckiego.

 

Dzięki tej wizycie dzieci miały okazję zapoznać się z podstawowymi zasadami panującymi w piłce nożnej oraz klubie, do którego Panowie należą. Piłkarze przygotowali zajęcia dla 6 grup na miarę marzeń każdego fana piłki nożnej. Nawet dziewczynki były zachwycone i chętne do wspólnej zabawy.

 

Na koniec nasi goście przygotowali atrakcyjne nagrody. Była również możliwość zrobienia sobie indywidualnego zdjęcia oraz otrzymania autografu. Ta wizyta na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci. Dziękujemy za wyjątkowe zajęcia sportowe oraz profesjonalizm.

 

Joanna Łosoś

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *