Pilscy karatecy wielokrotnie stawali na „pudle”

1 grudnia 2018 roku zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Shoto w kolejnej edycji Pucharu Wielkopolski, który odbył się w Gnieźnie. Ciężka praca na treningach zaowocowała przywiezieniem medali i pucharów. Dziękujemy rodzicom za gorący doping i ciepłe wsparcie.

A oto wyniki naszych zawodników w poszczególnych kategoriach:

Dzieci do lat 7-miu, 8-7 kyu – II miejsce Liliana Okolska.

Dzieci 8-9 lat, 7-8 kyu – I miejsce Ksenia Gwizdowska, III miejsce Zuzanna Grygier, IV miejsce Liliana Szklarek.

Dzieci 8-9 lat, 6 kyu – III miejsce Iga Kubacka.

Dzieci 10-11 lat,chłopcy, w kategorii Kata – II miejsce Tobiasz Mila, natomiast w kategorii Kumite zajął I miejsce. Wśród chłopców w kategorii 6-4 kyu w konkurencji Kata I miejsce zajął Jakub Kubacki, IV miejsce Cyprian Krzemiński, natomiast w konkurencji Kumite III miejsce zajął Jakub Kubacki, a IV miejsce Cyprian Krzemiński.

W grupie młodzików dziewcząt w konkurencji Kumite I miejsce zajęła Teresa Wiatrowska, II miejsce zajęła Alicja Skrobot. Natomiast wśród chłopców II miejsce w konkurencji Kata zajął Łukasz Krzyżaniak, a w konkurencji Kumite III miejsce. W kategorii Junior młodszy III miejsce w Kumite i w Kata zdobyła Kinga Kotowicz.

W kategorii Senior Plus, II miejsce w konkurencji Kata zdobyła Pani Teresa Gwiazdowska.

Za udany występ dziękuję wszystkim zawodnikom.