Pilska załoga na wyjątkowym rajdzie

ZŁOMBOL to rajd charytatywny, biorą w nim udział tylko samochody wyprodukowane w czasach PRL-u, w Krajach Demokracji Ludowej. W sobotę rozpoczęła się dziewiąta już edycja wyprawy, która ruszyła z Katowic, a dojedzie w najwyższe partie Alp – na mierzącą 2757 m n.p.m. przełęcz Passo del Stelvio.

Wyzwanie podjęło blisko 400 ekip z całej Polski, w tym  Favorit Team Piła, którą stanowi trzech chłopaków, przyjaciół: Łukasz Chart przedstawiciel handlowy w firmie Berner Polska, absolwent Mechaniki i Budowy Maszyn PWSZ w Pile, Bartosz Lewandowski wraz z rodzicami prowadzi firmę Centrum Ogrodnicze IGLAK, który jest całym prowodyrem startu w tej imprezie oraz Kamil Wlizło student Ratownictwa Medycznego PWSZ w Pile. Chłopacy wyjątkowy rajd pokonują Skodą.

Uczestnicy spędzą dwa pełne dni na najtrudniejszych trasach i przełęczach w Europie. Po zwiedzeniu Wiednia, pływaniu w pięknym jeziorze Bodeńskim i przejechaniu Liechtensteinu czekają na nich dwa pokręcone dni na alpejskich drogach! Po drodze przewidziano nocleg nad najgłębszym jeziorem Alp, Lago di Como. Będzie dużo zjazdów, podjazdów, przegrzanych silników oraz hamulców, ale także niesamowitych widoków. Kierowcy będą zapewne spoceni od redukowania biegów do jedynki….a to dopiero początek, bo na finał 9. edycji czeka na uczestników królowa Alp – przełęcz Passo del Stelvio.

Celem jest zbieranie pieniędzy na zakup rzeczy dla dzieci ze Śląskich domów dziecka.

Jeśli chcecie wiedzieć gdzie dokładnie znajduje się pilska załoga, zachęcamy do odwiedzenia strony http://gdzieonikurdesa.pl/ , wystarczy w lewym górnym rogu w zakładce „Ekipy” odnaleźć Favorit Team PIŁA i kontrolować pozycję w drodze do przełęczy Passo dello Stelvio. Zapraszamy również na fanpag pilskiej załogi:
https://www.facebook.com/FAVORIT.TEAM.PILA?fref=ts

(SE)

w_pile_PILSKA_ZALOGA10

w_pile_PILSKA_ZALOGA13 w_pile_PILSKA_ZALOGA11 w_pile_PILSKA_ZALOGA12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *