Pilski Test Wiedzy o Mieście – karty odkryte!

Już w poniedziałek, 16 czerwca, o godz. 19.00, w pilskim RCK odbędzie się II Pilski Test Wiedzy o Mieście. W piątek, 13 czerwca, spirytus movens owego bezprecedensowego wydarzenia, Rafała Zdzierela, przewodniczący Rady Miasta Piły, spotkał się z dziennikarzami (na arenie poniedziałkowych zmagań) odkrywając wszystkie karty testu. No, może nie wszystkie, bowiem nie podał pytań, ani nie chciał zdradzić kto wystąpi w drużynie „Znanych i lubianych”.

Pilski test

Zakończyliśmy już kolejny etap przygotowań, a konkretnie, mieszkańcy, internauci wybrali grupy pytań, z których będzie składał się test. I są to: turystyka, historia, rozrywka, sport oraz gospodarka – informuje Rafał Zdzierela.

A kto wystąpi na scenie, Regionalnego Centrum Kultury w Pile? – Będą tam rywalizowały następujące ekipy: samorządowców i dziennikarzy z tzw. dziką kartą, a więc tych którzy konkurowali podczas pierwszego testu i wchodzą „do gry” automatycznie. Pozostałymi będą wybrane przez mieszkańców grupy: znani i lubiani, studenci oraz właśnie mieszkańcy. I warto powiedzieć, że chętni do wzięcia udziału w teście mogą jeszcze się zarejestrować na stronie www.pilskitest.pl , zaznaczyć opcję chęci wzięcia udziału w teście w studiu, i być może to właśnie ktoś z państwa zostanie wylosowany do zasilenia 10-osobowej drużyny mieszkańców. Rejestracja kończy się w poniedziałek, 16 czerwca, o godzinie 10.00 – mówi przewodniczący RM w Pile.

Zapraszamy do pilskiego RCK również widzów, którzy mają ochotę obserwować „na żywo”, bezpośrednio zmagania tych pięciu grup. Nic nie stoi na przeszkodzie aby za pomocą tabletów etc., siedząc na widowni także rozwiązywać ów test – dodaje Zdzierela.

– Poza tym dzięki uprzejmości naszych mediów drukowanych Tygodnika Pilskiego, Tygodnika Nowego, Tętna Regionu, etc. możemy otworzyć ostatni numer tych periodyków i zaznaczania odpowiedzi w specjalnych tabelach (czerwcowy numer Tętna Regionu, str. 27), siedząc przed ekranami telewizorów, bo przypominam, że w obu pilskich telewizjach (Asta i ExpressTV) – Pilski Test Wiedzy o Mieście będzie relacjonowany „na żywo” – konkluduje Rafał Zdzierela.

Do wygrania:

– puchar przechodni Przewodniczącego Rady Miasta Piły dla zwycięskiej grupy w studio,

– weekendowy pobyt w hotelu-spa nad Bałtykiem dla 2 osób ufundowany przez Biuro Podróży Słoneczna Przygoda Piła dla zwycięzcy w studio (nagroda indywidualna),

– tablet ufundowany przez Copy System dla zdobywcy I miejsca spośród internautów,

– rower ufundowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile dla zdobywcy II miejsca spośród internautów,

– robot kuchenny ufundowany przez Intermarche dla zdobywcy III miejsca spośród internautów.

– upominki Prezydenta Miasta Piły dla zwycięzców indywidualnych.

Kapitułę konkursu tworzą: prof. dr. hab Kazimierz Pająk, prezydent Miasta Piły Piotr Głowski oraz przewodniczący Rady Miasta Piły Rafał Zdzierela.

Szczegóły wydarzenia na stronie: https://www.facebook.com/events/561680740617465/?notif_t=plan_user_joined

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

mm