Pilskie powitanie lata z gwiazdami

Blobfish, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży to wykonawcy, którzy 24 czerwca zagrali koncert w Pile na powitanie lata i wakacji.  W piątkowy wieczór nie zabrakło pozytywnej energii, płynącej wprost ze sceny przy największych hitach polskich wykonawców, o których koncert prosiła pilska młodzież. Był to naprawdę gorący wieczór.

Natalia Szroeder to młoda polska piosenkarka, która zasłynęła dzięki współpracy z raperem Liberem. Ich wspólne piosenki „Wszystkiego na raz” i „Nie patrzę w dół” stały się hitami. W 2015 roku mogliśmy ją oglądać w programie telewizji Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”. Natalia Szroeder rozpoczęła swoją karierę w dzieciństwie. Jako mała dziewczynka wystąpiła w programie stacji TVP1 „Od przedszkola do Opola”. Jako 16-latka Natalia Szroeder wygrała jeden z odcinków programu „Szansa na sukces”. Zaśpiewała wtedy piosenkę „Cicha woda” z repertuaru Maryli Rodowicz. W solowej karierze pomógł jej serwis YouTube, gdzie zaczeła publikować swoje teledyski.

Grzegorz Hyży swoją przygodę ze śpiewaniem zaczął… przypadkiem na jam session w jednym  z poznańskich klubów. Od tego momentu podążał jasno określoną drogą, gdzie nie ma już mowy o przypadkach. Przełomem dla wokalisty okazał się udział w trzeciej edycji programu X-Factor,  w którym zajął drugie miejsce. Krótko po tym podpisał kontrakt płytowy z firmą Sony Music Polska. Premiera debiutanckiego albumu miała miejsce 27 maja 2014 roku. Od tamtego momentu światło dzienne ujrzały 4 single, wszystkie podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami (ok. 10 milionów odtworzeń klipów na youtube) „Na chwilę”, „Wstaję”, „Pusty dom” czy „Zagadka” pozwoliły Artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym, a także zagrać na dzień dzisiejszy ponad 100 koncertów w całej Polsce.

Sebastian Daukszewicz

piulskie_powitanie_lata00

piulskie_powitanie_lata41 piulskie_powitanie_lata01 piulskie_powitanie_lata02 piulskie_powitanie_lata03 piulskie_powitanie_lata04 piulskie_powitanie_lata05 piulskie_powitanie_lata06 piulskie_powitanie_lata07 piulskie_powitanie_lata08 piulskie_powitanie_lata09 piulskie_powitanie_lata10 piulskie_powitanie_lata11 piulskie_powitanie_lata12 piulskie_powitanie_lata13 piulskie_powitanie_lata14 piulskie_powitanie_lata15 piulskie_powitanie_lata16 piulskie_powitanie_lata17 piulskie_powitanie_lata18 piulskie_powitanie_lata19 piulskie_powitanie_lata20 piulskie_powitanie_lata21 piulskie_powitanie_lata22 piulskie_powitanie_lata23 piulskie_powitanie_lata24 piulskie_powitanie_lata25 piulskie_powitanie_lata26 piulskie_powitanie_lata27 piulskie_powitanie_lata28 piulskie_powitanie_lata29 piulskie_powitanie_lata30 piulskie_powitanie_lata31 piulskie_powitanie_lata32 piulskie_powitanie_lata33 piulskie_powitanie_lata34 piulskie_powitanie_lata35 piulskie_powitanie_lata36 piulskie_powitanie_lata37 piulskie_powitanie_lata38 piulskie_powitanie_lata39 piulskie_powitanie_lata40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *