Pilskie Targi Ślubne z ciekawą ofertą

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Ten niepowtarzalny dla Was dzień zbliża się wielkimi krokami, a Wy nie macie pojęcia, od czego zacząć. Pomocną dłoń wyciągnęli 13 listopada organizatorzy Targów Ślubnych w Inwest Parku w Pile.  

W jednym miejscu była doskonała okazja do zapoznania się z nową ofertą ślubną dla przyszłych nowożeńców, a dla firm oferujących swoje usługi w branży ślubnej bardzo dobra możliwość dotarcia do klientów. Gościem specjalnym pilskiej imprezy był Jan Kliment czeski tancerz znany z programu „Taniec z Gwiazdami”.

Na Targach Ślubnych można było zobaczyć m.in. suknie przygotowane przez Pracownię Krawiecką Arkadia, Pracownię Krawiecką Kejton, występ zespołu muzycznego Say, pokaz ślubnej stylizacji i analizy kolorystycznej przygotowany przez Stylove Wizaż i Stylizacja Anna Piwowarczyk. W sumie zaprezentowało się ponad 60 firm reprezentujących branżę ślubno-weselną .

(SE)
Foto: Nikola Homan

pilskie_targi_slubne00

pilskie_targi_slubne33 pilskie_targi_slubne01 pilskie_targi_slubne02 pilskie_targi_slubne03 pilskie_targi_slubne04 pilskie_targi_slubne05 pilskie_targi_slubne06 pilskie_targi_slubne07 pilskie_targi_slubne08 pilskie_targi_slubne09 pilskie_targi_slubne10 pilskie_targi_slubne11 pilskie_targi_slubne12 pilskie_targi_slubne13 pilskie_targi_slubne14 pilskie_targi_slubne15 pilskie_targi_slubne16 pilskie_targi_slubne17 pilskie_targi_slubne18 pilskie_targi_slubne19 pilskie_targi_slubne20 pilskie_targi_slubne21 pilskie_targi_slubne22 pilskie_targi_slubne23 pilskie_targi_slubne24 pilskie_targi_slubne25 pilskie_targi_slubne26 pilskie_targi_slubne27 pilskie_targi_slubne28 pilskie_targi_slubne29 pilskie_targi_slubne30 pilskie_targi_slubne31 pilskie_targi_slubne32