PiS zapowiada „Czas na zmiany”

W Pile 4-stronicowy biuletyn informacyjny PiS-u zatytułowany „Czas na zmiany”, w którym przedstawiono najważniejsze wątki afery taśmowej, a także przemówienie prezesa Kaczyńskiego pt. „Dlaczego polska prawica potrzebuje zjednoczenia”, rozdawał 21 lipca na pilskim Deptaku, podczas briefingu prasowego, Marcin Porzucek – Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Przewodniczący Zarządu Komitetu PiS w Pile.

– W sobotę Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało zgromadzenie obywatelskie, spotkanie, które było poświecone temu, co się działo w ostatnich tygodniach.  Była mowa o kulisach władzy Platformy Obywatelskiej, znacznej części ministrów i najwyższych funkcjonariuszy państwowych z jej nominacji, którzy tak naprawdę pokazują, że nie liczy się Polska tylko interesy prywatne lub interesy PO. Dlatego Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło akację Czas na Zmiany. Początkiem tej akcji były spotkania we wszystkich powiatach. Podsumowaniem była konwencja w Warszawie. Natomiast dziś i w najbliższych tygodniach będziemy się spotykać z mieszkańcami i rozdawać gazetkę „Czas na Zmiany”. Chcemy ich ostrzegać przed rządami PO, aby nie dali się oszukać ponownie ich obietnicami – mówił Marcin Porzucek.

Radny odniósł się również do podpisania porozumienia o współpracy na Prawicy pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim, prezesem PiS, Polską Razem Jarosława Gowina i Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry. Jak zapowiada, od kilku tygodni z różnymi środowiskami prawicowymi są prowadzone rozmowy o wspólnych listach wyborczych, m.in. do samorządu.

– Rozmawiamy nie tylko z tymi dwoma partiami, z którymi zostało podpisane porozumienie. Myślę, że z wieloma środowiskami prawicowymi pójdziemy do wyborów pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości, zachowując swoją tożsamość, np. na ulotkach. W Pile również sa potrzebne zmiany. Jeśli struktury PiS-u zatwierdzą moją osobę, będę ubiegał się podczas wyborów o stanowisko prezydenta Piły. Obecnie staram się wskazywać nieprawidłowości, które są w naszym mieście, a jest ich bardzo wiele. Staram się odkręcać nieprawdziwe informacje, które na każdym kroku są manipulowane, ale również staram się przekazywać pozytywny obraz i proponować rzeczy pozytywne. Tak, aby mieszkańcy Piły wiedzieli, czego będzie można się spodziewać, jeśli wybiorą na prezydenta kandydata Prawa i Sprawiedliwości – dodaje Marcin Porzucek – Przewodniczący Zarządu Komitetu PiS w Pile.

Sebastian Daukszewicz

pis_zapowiada_czas_na_zmiany01

pis_zapowiada_czas_na_zmiany02

pis_zapowiada_czas_na_zmiany03

pis_zapowiada_czas_na_zmiany04