Plebiscyt „Wałeccy Liderzy 2022”

plebiscyt_waleccy

Drodzy mieszkańcy. Początek roku to zwyczajowo czas podsumowań. Analizujemy i sprawdzamy jak wyglądała działalności w różnych obszarach życia naszej lokalnej społeczności. W tym roku, to WY zadecydujecie o tym, kto zasłużył na miano LIDERA w obszarze SPORTU, EDUKACJI oraz KULTURY.

W tym celu na stronie miasta w zakładce E-Urząd powstała specjalna sekcja „Ankiety”, w której znajdziecie formularz zgłoszeniowy (link do ankiety poniżej). Za jego pomocą możecie zgłosić, kogoś kogo uważacie za Lidera w kategoriach: Sport, Edukacja lub Kultura. Zgłosić możecie maksymalnie trzy osoby, po jednej osobie do danej kategorii. Oczywiście zgłosić możecie również jedną osobę w tej kategorii, która was interesuje.

Miano Lidera zostanie przyznane na zasadach demokratycznych. Decyduje ilość zgłoszeń danej osoby. W poszczególnych kategoriach zwycięży osoba, która zostanie wskazana najczęściej.

Etap zgłoszeń trwa do 19 lutego 2023 roku. Wyłonieni zwycięzcy zostaną oficjalnie nagrodzeni na Gali Liderów, która odbędzie się 3 marca 2023 roku o godzinie 14:00 w Wałeckim Centrum Kultury.

Czekamy na wasze zgłoszenia !

UM Wałcz