Płyta z Bajką Muzyczną Czerwony Kapturek już w sprzedaży. Wygraj płytę!

Od 4 grudnia 2015 roku jest dostępna w sprzedaży nowa wersja znanej wszystkim bajki pt. Czerwony Kapturek. Jest to Bajka do słuchania, jednak nie zwykły audiobook, ale słuchowisko, w którym aktorzy odgrywają role, a muzyka ubogaca całą historię, pobudzając dziecięcą wyobraźnię.

Twórcami bajki są Agnieszka Kopacz i Piotr Belak z Piły. Do współpracy zaprosili trzy inne osoby, które również są związane z Piłą: Renatę Statucką, Mikołaja Wienke oraz Artura Paczesnego. Nagrań do bajki dokonano w Studiu Muzostacja Piotra Belaka w Pile.

Bajeczka pięknie napisana, ubogacona wesołymi piosenkami oraz piękną muzyką, oprawiona profesjonalną grafiką, na pewno ucieszy niejedno dziecko. Bajka zdobywa bardzo dobre recenzje zarówno dzieci jak i dorosłych. Płyta została objęta honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Piły – Piotra Głowskiego.

Bajkę można nabyć:
– w Księgarni DOM KSIĄŻKI w Pile,
– w Księgarnia w IBI w Pile,
– w Księgarnia przy ul. Bydgoskiej w Pile
– bezpośrednio ze strony www.okrzykradosci.pl

Wydawcą płyty jest Okrzyk Radości Studio Kreatywne Agnieszki Kopacz w Pile.
Szerszy opis projektu wraz z dokumentacją fotograficzną można znaleźć na www.okrzykradosci.pl

Fragmenty bajki: https://www.youtube.com/watch?v=GLf0glJa7uY

Uwaga!

Dla naszych Czytelników mamy jeden egzemplarz płyty z Bajką Muzyczną Czerwony Kapturek. Co trzeba zrobić, aby ją otrzymać? Napisz w kilku zdaniach, jaka jest Twoja ulubiona bajka i dlaczego? Na odpowiedzi czekamy do 24 grudnia, do godziny 15.00 pod adresem sebapila@interia.pl . O wygranej poinformujemy e-mailem. Powodzenia!

(SE)

plyta_z_bajka0

plyta_z_bajka2 plyta_z_bajka1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *