„Po Prostu Stand-Up”. Dziś w Rockopolis

Po_Prostu_Stand_Up

Klub Rockopolis zaprasza dziś na kolejną odsłonę cyklu Rockopolis Stand-Up. Wieczorem w klubie przy ul. Pocztowej 1 w Pile wystąpi ekipa „Po prostu Stand-Up”.

Grupę tworzy trzech doświadczonych komików: Tomek Kołecki, Patryk Czebańczuk i Paweł Chałupka. To trzej ziomkowie, którzy poznali się dzięki scenie i wspólnej pasji – Stand-Up Comedy.

Tomek Kołecki to najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Po ulicach Warszawy jeżdżą samochody starsze od niego. Niedawno został dorosłym, tak że możecie liczyć na wspólne piwo po występie. Stand-upem zajmuje się od 2 lat. Na koncie ma występy w całej Polsce, oraz udział w programie telewizyjnym na TVP 2 „Tylko dla dorosłych”.

Patryk Czebańczuk – człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.

Paweł Chałupka – człowiek o wielu pasjach. Poza tym, że bawi się w skreczowanie, terroryzując przy tym sąsiadów, posiada zdolności kulinarne. Jest magistrem politologii, a od 10 lat pracuje w pizzeriach.

Rockopolis Stand-Up z ekipą „Po Prostu Stand-Up” – w poniedziałek, 19. października o 20.00. Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w Rockopolis. W cenie biletu jedno piwo Książęce 0,5l.

LINKI:

Rockopolis na Facebooku: https://www.facebook.com/RockopolisPL

Po Prostu Stand-Up na Facebooku: https://www.facebook.com/Po-prostu-Stand-up-787620047983599/

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/442253615980355/

Pozdrawiamy i zapraszamy 🙂

Rockopolis Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *