Po raz pierwszy w klubie X-Demon w Pile odbędzie się Gala Disco Polo

Pod patronatem Tętna Regionu

Serdecznie zapraszamy 4 marca od godziny 20.00 na Galę Disco Polo do pilskiego klubu X-Demon. Podczas tego wyjątkowego wieczoru na scenie wystąpią tacy artyści jak: Soleo, Loverboy, Zajefajni oraz Maczo. Galę poprowadzi prezenter i dziennikarz stacji Polo TV Maciej Smoliński.

Wstęp od +18 .Bilety – Pierwsza pula 20 zł .Rezerwacja lóż www.pila.xdemon.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1036452293126385/

Grupa Soleo pochodzi z okolic Sochaczewa. Formuje się od przełomu roku 2009/2010, który przynosi pierwsze małe sukcesy. Wydając utwór „Słodko Słodka” zwrócili na siebie uwagę ogromnej rzeszy słuchaczy. Uczestnicy Programu Muzycznego DISCO STAR w POLO TV. Koncertują w niezliczonej ilości Klubach, dalej nagrywają autorskie piosenki na planowaną w przyszłości płytę.

SOLEO – SŁODKO SŁODKA – OFFICIAL VIDEO
https://www.youtube.com/watch?v=wobo3Z_lfaU

LOVERBOY – Inaczej Mateusz Dawidziuk, w branży disco znany jako aranżer/kompozytor pod pseud. Davis. Od 2006 r. tworzył dla innych zespołów nurtu Disco polo. 2014r, postanowił stworzyć własny projekt pod nazwą Loverboy. Współpracował. z zespołami takimi jak: Effect, Extazy, Piękni i Młodzi, Hi-Fi, Milano, Playboys i wieloma innymi. Podwójna platynowa płyta za utwór „Zróbmy sobie fotę”. Złota płyta za utwór „Chciałbym z tobą chodzić”.

LOVERBOY – Zróbmy sobie fotę
https://www.youtube.com/watch?v=ZxFw6N4juK0

Grupa  Zajefajni  powstała w 2016 roku. Nasz zespół tworzy 4 młodych, przystojnych, szalonych i energicznych chłopaków. Początkowo nie zobaczycie naszych twarzy. Nie dowiecie się skąd dokładnie pochodzimy. Nie poznacie naszych imion ani nazwisk. Lecz poznacie to, co w nas najważniejsze – NASZĄ ZajeFajną MUZYKĘ! Z czasem będziemy stopniowo odsłaniać coraz więcej kart. Wprowadzamy nowość, świeżość i oryginalność do polskiej muzyki disco/dance! Styl, który reprezentujemy jest nietuzinkowy – 4 zawodowych muzyków o tajemniczej osobowości. Naszym znakiem rozpoznawczym są MASKI! kład zespołu to prosta matematyka: Wokalista + gitarzysta + perkusista + DJ = ZajeFajne DISCO POLO.

ZAJEFAJNI – Moja Porąbana
https://www.youtube.com/watch?v=Kh6IXKtbx44

MACZO. Jeszcze kilka miesięcy temu nikt o nim nie słyszał. Zwycięzca ogólnopolskiego konkursu Vivus Star na najlepszego wykonawcę muzyki disco .

MACZO – Tak szalona miłość (Zuzia)
https://www.youtube.com/watch?v=TDTUWUz1YXo&feature=youtu.be

(SE)

po_raz_pierwszy_w_x_demon00

po_raz_pierwszy_w_x_demon04 po_raz_pierwszy_w_x_demon01 po_raz_pierwszy_w_x_demon02 po_raz_pierwszy_w_x_demon03