Po raz trzeci wybierać będziemy Sportowego Ambasadora Piły-Kibica 2015

Najpierw Grzegorz Peksa, a rok temu Waldemar Łastowski to dotychczasowi zwycięzcy plebiscytu Sportowy Ambasador Piły – Kibic.  W tym roku po raz trzeci poprzez głosowanie w internecie będzie można zagłosować na osoby, które reprezentują Piłę podczas imprez masowych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz poza jej granicami czy też są kibicami nie tylko pilskich zawodników czy drużyn.  Do 10 lutego organizatorzy czekają na zgłoszenia takich osób poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Idea, jaka przyświeca tej rywalizacji, w której rolę sędziów przejmują internauci, oraz zasady gry pozostają bez zmian. W plebiscycie udziału nie mogą wziąć czynni sportowcy, a także laureaci pierwszego miejsca w poprzednich edycjach konkursu.

Kandydatury można składać do 10 lutego br, w formie elektronicznej za pomocą formularza, który znajduje się na stronie jacekboguslawski.pl. Głosowanie na kandydatów, wzorem lat ubiegłych, odbywać się będzie w formie elektronicznej, bezpłatnie na stronie pomysłodawcy konkursu, a trwać będzie od 10 do 22 lutego.

– Będzie możliwość obserwowania na bieżąco jak przebiega głosowanie, kto jest faworytem, a więc emocje powinny trwać do samego końca. Zwycięzca otrzyma tytuł Sportowego Ambasadora Piły – Kibica 2015, pamiątkową statuetkę oraz nagrodę niespodziankę. Dwa lata temu był to bilet dla dwóch osób na inauguracyjny mecz mistrzostw świata w siatkówce, a w zeszłym roku nasz zwycięzca pojechał na finał Ligi Europy w piłce nożnej. Dla tegorocznego Ambasadora mam niespodziankę, ale to z nim ustalę szczegóły. Być może będzie to bilet na mecz naszej reprezentacji w piłce ręcznej – mówi Jacek Bogusławski, pomysłodawca konkursu.

– Jest to doskonały pomysł, który jak widać się przyjął. Głosują nie tylko pilanie, ale osoby z całego świata, które znają kandydatów. Mnie również cieszy fakt, że na trybunach różnych imprez widać flagę Piły. Jest to doskonała promocja naszego miasta – dodaje Piotr Głowski, prezydent Piły.

Trzy wyróżnione, przez kapitułę konkursową osoby zdobędą pamiątkowe statuetki. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się 27 lutego na Gali Syriusze w Pile. Plebiscyt organizuje radny Rady Miasta Piły Jacek Bogusławski przy udziale Prezydenta Miasta Piły Piotra Głowskiego.

Sebastian Daukszewicz

po_raz_trzeci_bedziemy00

po_raz_trzeci_bedziemy07 po_raz_trzeci_bedziemy01 po_raz_trzeci_bedziemy02 po_raz_trzeci_bedziemy03 po_raz_trzeci_bedziemy04 po_raz_trzeci_bedziemy05 po_raz_trzeci_bedziemy06

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *