PO udzieliła poparcia Ludmile Jeżewskiej

Prezydent Piotr Głowski wspólnie z radnymi Klubu Platformy Obywatelskiej w Radzie Miasta Piły udzielili poparcia pani Ludmile Jeżewskiej, która ubiega się o mandat w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Piły.

Wybory zostały zarządzone w związku ze śmiercią radnego Franciszka Jeżewskiego. Jak zaznaczył prezydent, chciałby aby pani Ludmiła dopełniła rozpoczętą przez jej męża misję. Misję, którą realizował w radzie powiatu, w radzie miasta i misję społecznika, która została przerwana.

– Naprawdę długo się zastanawiałam nad tą propozycją, ale potem stwierdziłam, że trzeba żyć dalej i jakby zastąpić męża na tym stanowisku. Jeśli wyborcy mnie wybiorą będę bardzo wdzięczna za zaufanie, którym mnie obdarzą. Nie jestem partyjna, choć ze względu na męża byłam sympatyczką PO. Zachęcam do oddania głosu na moją osobę – mówi Ludmiła Jeżewska.

12 kwietna 2015 r. od godziny 7.00 do 21.00 głosować mogą mieszkańcy ulic: Artura Grottgera, Gen. Władysława Andersa, Ofiar Katynia, Płk. M. Zioły, Podchorążych, Ppłk. A. Kity, Rodła, Zesłańców Sybiru, Kadetów, Kossaka: Nr 12A-49, Kusocińskiego, Olimpijczyków.

(SE)

po_udzielila_poparcia_jezewskiej10

po_udzielila_poparcia_jezewskiej11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *