Pobiegnij w Pile trasą trzech mostów królewskich!

Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zaprasza do udziału w VI Biegu Bulwarami nad Gwdą w Pile trasą mostów trzech króli „Od Zygmunta Starego do Bolesława Chrobrego”. Mile widziane stroje okolicznościowe i orszaki królewskie.

Bieg odbędzie się w środę, 6 stycznia 2015 roku., start o godz. 11.00 (A) i 11.3o (B). Start i meta przy moście Zygmunta Starego w kierunku mostu Bolesława Chrobrego, górą przez most i zbiegamy na bulwary obok Hotelu Rodło ponownie w kierunku mostu Zygmunta Starego, przebiegając pod mostem Bolesława Krzywoustego i dalej schodami na most Zygmunta Starego, następnie schodami w dół i dalej pod mostem do mety. Dwa okrążenia trasy – A,  jedno okrążenie trasy – B.

Dla uczestników biegu zgłoszonych w terminie do końca roku 2015 pamiątkowe medale i dyplomy, dla zwycięzców medale i puchary/statuetki Dla uczestników biegu A i B posiadających pakiet startowy (podpisana karta zgłoszenia i numerowana opaska) losowanie upominków w banku nagród.

Każdy uczestnik wnosi opłatę za udział w biegu. Ulgi dla rodzin z dziećmi. Dzieci (do 13 r. życia startują pod opieką rodziców)

Ze względów organizacyjnych przyjmowane są wpłaty i zgłoszenia uczestników na kartach do 31 grudnia br.

Szczegółowe informacje: pilskietkkf@wp.pl ; www.tkkf.pila.pl , Tel. 67 2122182.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w imprezie!

Pilskie TKKF

pobiegnij_w_pile_trasa01

pobiegnij_w_pile_trasa02 pobiegnij_w_pile_trasa03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *