Podróż w czasie w „Lata 20 Lata 30” | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Podróż w czasie w „Lata 20 Lata 30”

  27 października 2017 roku Beata Dudzińska – zastępca Prezydenta Miasta Piły wzięła udział w spektaklu pt. „Lata 20 Lata 30”, który był organizowany przez Teatr tańca “Balans”.

  Niezwykłe widowisko, które odbyło się w Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych przy ul. Spacerowej 23 w Pile, przeniosło uczestników do epoki lat 20. i 30. XX wieku. W programie spektaklu znalazły się takie pozycje jak: „Gwiazdy Filmu”, etiuda pt. „List” – Mireille Mathien oraz „Paryska Kawiarenka”. Występ ukazał niesamowitą pasję seniorów do teatru i sztuki oraz czynną postawę i zaangażowanie w działalność artystyczną. Podczas spektaklu Beata Dudzińska, będąc pod wrażeniem występów, zaprosiła

  Teatr tańca „Balans” do aktywnego udziału w przyszłorocznych obchodach 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę i 100. Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

  Teatr tańca „Balans” funkcjonuje od 1 kwietnia 2014 roku w Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych w Pile, który prowadzi działalność w strukturze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pile. Opiekunem teatru jest pani Danuta Kujawińska – instruktorka, choreograf, reżyser, autorka i malarka. Teatr tańca „Balans” w czasie swojej ponad trzyletniej działalności tanecznym krokiem zdobywa nagrody i wyróżnienia zarówno w Pile, jak i w regionie, a nawet w Polsce.

  Paniom z Teatru tańca „Balans” gratulujemy talentu i życzymy sukcesów!

  M. Smoczyk
  Biuro Prezydenta Miasta Piły

  podroz_w_czasie00

  podroz_w_czasie02 podroz_w_czasie01