Podsumowanie akcji ZNICZ 2015

Od ubiegłego piątku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, Wydziału Prewencji, a także pilscy kryminalni w ramach ogólnopolskiej akcji „Znicz 2015” czuwali nad bezpieczeństwem osób podróżujących po drogach powiatu pilskiego, a także odwiedzających miejsca zbiorowego pochówku. Weekend upłynął spokojnie.

Od ubiegłego piątku kilkudziesięciu policjantów pilskiej komendy czuwało nad bezpieczeństwem osób podróżujących po drogach powiatu pilskiego w ramach akcji „Znicz 2015”. W tym właśnie czasie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego skupili swoje działania na zapewnieniu bezpieczeństwa na głównych szlakach dróg krajowych przebiegających przez teren naszego powiatu oraz okolicy cmentarzy. W działaniach udział brali również funkcjonariusze Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kryminalnego, którzy pełnili służbę na cmentarzach, a także w ich okolicach.

Nie odnotowano poważniejszych zdarzeń drogowych, jak i zdarzeń o charakterze kryminalnym. Również ruch w okolicach miejsc zbiorowego pochówku odbywał się bez utrudnień. Miniony weekend uznać możemy za bezpieczny. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom powiatu pilskiego, a także osobom przyjezdnym za stosowanie się do wcześniejszych wskazówek pilskich policjantów, dotyczących odpowiedniego zabezpieczenia mienia, a także rozważnego i rozsądnego poruszania się po drogach powiatu pilskiego.

mł. asp. Żaneta Kowalska
KPP Piła

podsumowanie_akcji_znicz00

podsumowanie_akcji_znicz01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *