Podziękowania dla Komendanta mł. insp. Piotra Skrzypkowiaka

Podziekowania_dla_Komendanta_Skrzypkowiaka

Komendant Powiatowy Policji w Pile – mł. insp. Piotr Skrzypkowiak odebrał z rąk Pana Henryka Paskala podziękowania za zabezpieczenie tegorocznego Półmaratonu Philips. Szef pilskiej komendy podczas spotkania usłyszał wiele ciepłych słów. Organizator biegów podkreślił wzorową dotychczasową współpracę.

Na początku października br. Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak spotkał się z Panem Henrykiem Paskalem i Jego żoną, odbierając wyjątkowe podziękowania. Organizator 25. Półmaratonu Philips Piła podziękował za wzorowe zabezpieczenie przez policjantów tegorocznych biegów. Podkreślił, że funkcjonariusze w dużej mierze przyczynili się do sprawnej i bezpiecznej organizacji przedsięwzięcia.

Podczas spotkania Pan Henryk Paskal podkreślił bardzo dobrą dotychczasową współpracę z pilską komendą podczas organizacji różnego rodzaju imprez masowych. Panowie rozmawiali także o kolejnych imprezach organizowanych na terenie miasta. Komendant Powiatowy Policji w Pile – mł. insp. Piotr Skrzypkowiak zadeklarował pomoc przy organizacji tego typu przedsięwzięć.

mł. asp. Żaneta Kowalska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *