Pokaz łyżwiarstwa oraz wspólna zabawa na lodzie w pilskim Aquaparku

1 marca odbył się pokaz artystyczny łyżwiarzy figurowych na lodowisku w pilskim Aquaparku. Po występie zaczęła się wspólna zabawa, w której aktywny udział wzięło około 50 śmiałków.

Przed publicznością wystąpili Emilia Rewako i Janusz Karweta – Mistrzowie Polski w łyżwiarstwie figurowym, uczestnicy Mistrzostw Świata i Europy. Na swoim koncie mają wiele występów w Polsce i na świecie. Emilia występowała w popularnym programie telewizyjnym „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Po pokazie piruetów, skoków i podnoszeń na lodowej tafli, mistrzowie zaprosili kilkadziesiąt osób (w różnym wieku) do wspólnej zabawy.

To kolejne udane przedsięwzięcie zawdzięczamy Aquapark Piła i T.P. Beta-Bus z Piły.

red

pokaz_lyzwiarstwa_oraz10

pokaz_lyzwiarstwa_oraz37 pokaz_lyzwiarstwa_oraz11 pokaz_lyzwiarstwa_oraz12 pokaz_lyzwiarstwa_oraz13 pokaz_lyzwiarstwa_oraz14 pokaz_lyzwiarstwa_oraz15 pokaz_lyzwiarstwa_oraz16 pokaz_lyzwiarstwa_oraz17 pokaz_lyzwiarstwa_oraz18 pokaz_lyzwiarstwa_oraz19 pokaz_lyzwiarstwa_oraz20 pokaz_lyzwiarstwa_oraz21 pokaz_lyzwiarstwa_oraz22 pokaz_lyzwiarstwa_oraz23 pokaz_lyzwiarstwa_oraz24 pokaz_lyzwiarstwa_oraz25 pokaz_lyzwiarstwa_oraz26 pokaz_lyzwiarstwa_oraz27 pokaz_lyzwiarstwa_oraz28 pokaz_lyzwiarstwa_oraz29 pokaz_lyzwiarstwa_oraz30 pokaz_lyzwiarstwa_oraz31 pokaz_lyzwiarstwa_oraz32 pokaz_lyzwiarstwa_oraz33 pokaz_lyzwiarstwa_oraz34 pokaz_lyzwiarstwa_oraz35 pokaz_lyzwiarstwa_oraz36

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *