Pokaz wyjątkowej mody oraz atrakcje Zoomy Fashion Show

Szanowni Państwo, mam wyjątkową przyjemność zaprosić Państwa na 4 edycję Zoomy Fashion Circular 2016.  Już 5 listopada 2016 od godz. 18.30 niesamowite wnętrza Gym Factory będą gościć 550 osób, których czas wypełni najnowsza moda, m.in Tressor (marka, która zdobyła kilka nagród i wyróżnień), piękny śpiew Sabiny Jeszka, wytworne posiłki czy mnóstwo nagród. 4 edycja Zoomy Fashion będzie poświęcona modzie szlachetnej i odpowiedzialnej. Modzie, która dba o Ziemię i nas – ludzi.

Kto tym razem nas zaskoczy?

15 metrowy, połyskujący wybieg typu HIPS zostanie wzbogacony przez pokazy: TRESSORE, MC MAGDALENA CARTER, MAPEPINA, CARL VERSEN, Chruścińska oraz Plener. Muzycznie czas umili nam Sabina Jeszka, gwiazda Mam Talent oraz Jaka to melodia. Zobaczymy wyśmienite zawodniczki Pole Dance oraz tanecznie szkolącą się w Los Angeles – Kasię Kat Markiewicz. Jak to mamy w zwyczaju nie zabraknie wyśmienitego jedzenia oraz napojów dla naszych gości. Wyjątkowe konkursy i prezenty do wygrania podgrzeją atmosferę Zoomy.

Pokaz mody Zoomy Fashion jest szansą dla odważnych. Modelki Zoomy wywodzą się z naszych wspaniałych dziewczyn z regionu. Niektóre z nich, jak np. Zuzana Matuszczak, już osiągnęły sukces i podpisały kontrakty w renomowanych agencjach modelek.

Organizatorzy przygotowali dwa castingi (15.10 oraz 22.10 oba godz. 14:00 w Rockopolis) dla modelek, konkurs dla fotografików – Piła jest piękna (wysokie nagrody pieniężne) oraz kolejne niespodzianki. Chętne modelki zapraszamy do kontaktu z nami poprzez profil ZoomyFashion/facebook.com

Miejsce: Gym Factory, godz. 18:00. Bilety w cenie: VIP 100 zł ; STD 50 zł. Do nabycia w Gym Facotry oraz Angelo Rivieri.

Na największy w regionie pokaz wielkiej mody – Zoomy Fashion IV Circular zapraszają Gwda sp. z o.o. oraz Sevenmoons Marketing i PR.

Michał Kranc
(SevenMoons, Doradztwo Marketingowe)
Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji

pokaz_wyjatkowej_mody0

pokaz_wyjatkowej_mody6 pokaz_wyjatkowej_mody1 pokaz_wyjatkowej_mody2 pokaz_wyjatkowej_mody3 pokaz_wyjatkowej_mody4 pokaz_wyjatkowej_mody5