Policjanci dla Adasia

Policjanci_dla_Adasia

Wykładowcy pilskiej Szkoły Policji w Pile zaangażowali się jako wolontariusze w pomoc dla 3-letniego (http://www.adam-undro.blogspot.co.uk) z Piły, który cierpi na guza pnia mózgu. Już w najbliższą sobotę 7 marca w Szkole Podstawowej nr 12 w Pile (ul. Joachima Lelewela 140) odbędzie się festyn charytatywny wspierający ten szczytny cel.

Instruktor Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły Policji oraz licencjonowany trener Polskiego Związku Muaythai (tajski boks) – mł. asp. Tomasz Ptak, przygotował pokaz sztuk walki, który będzie miał miejsce w samo południe o godz. 12.00. Pod jego kierunkiem wystąpią członkowie prowadzonego przez asp. Ptaka Klubu Black Bird Piła oraz słuchacze Szkoły, w tym posiadacz wielu tytułów mistrzowskich w zapasach post. Jakub Tim.

Oprócz sztuk walki wykładowcy wspomnianego Zakładu: podkom. Mateusz Pałys i podkom. Radosław Spychalski będą uczestniczyć w specjalnie zorganizowanym biegu. Wraz z wieloma pilanami, którzy również wezmą udział w biegu, przebiegną w sumie 1389 km, czyli tyle, ile jest miedzy Piłą a Londynem, gdzie leczy się Adaś.

O godz. 12.10 wystartuje bieg główny na dystansie 2,2 km (z Aquaparku do Szkoły Podstawowej nr 12). Tam na zawodników (i nie tylko, bo dla wszystkich ludzi o wielkich sercach, którzy tego dnia zawitają do szkoły) czekać będą poczęstunek, koncert, wiele atrakcji i niespodzianek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę 7 marca, aby razem z funkcjonariuszami pilskiej Szkoły Policji wspomóc leczenie Adasia. Wstęp wolny.

Anna Fons

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *