Policjanci z Ujścia zabezpieczyli ponad 250 porcji narkotyków

policjanci_z_ujscia_zabezpieczyli

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Ujściu zabezpieczyli ponad 250 porcji marihuany. Narkotyki ukryte były w pokoju. Funkcjonariusze zatrzymali właściciela nielegalnego towaru, 21-letniego mieszkańca Piły. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat.

Policjanci z Posterunku Policji w Ujściu od pewnego czasu interesowali się mężczyzną, który, jak ustalili mundurowi może zajmować się handlem narkotykami. Policjanci zebrali informacje na ten temat oraz ustalili miejsce prowadzenia nielegalnego biznesu. W związku z ustaleniami, policjanci przystąpili do realizacji.

30 sierpnia br. w godzinach popołudniowych funkcjonariusze pełniący służbę w Posterunku Policji w Ujściu weszli do ustalonego wcześniej mieszkania przy ulicy Wawelskiej w Pile. Na miejscu zastali 21-letniego mężczyznę, który wizytą mundurowych był zdziwiony. Zachowywał się dość nerwowo. Funkcjonariusze podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych znaleźli łącznie ponad 250 porcji marihuany. Narkotyki zapakowane były w worki foliowe i ukryte w pokoju.

Policjanci zabezpieczyli natychmiast nielegalny towar, a ich właściciel 21-letni mieszkaniec Piły został zatrzymany. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat.

podkom. Żaneta Kowalska
KPP w Pile