Pomagamy Ani Fons

Pomagamy_Ani_Fons

Nasza koleżanka potrzebuje pomocy! Bardzo ucierpiała podczas nieszczęśliwego wypadku w Czechach jadąc na wakacje do Włoch. Aktualnie jest w śpiączce podłączona do sztucznego płuca i serca.

Dołączamy się do zbiórki pieniędzy, prowadzonej przez Szkołę Policji w Pile, przeznaczonej na specjalistyczny transport naszej koleżanki do Polski. Dowolną kwotę pieniędzy można przekazać przelewem na konto współredaktora Dawnej Piły, Wojciecha Skowrońskiego, nr 50 1020 5558 1111 1237 2860 0029. Można też przekazać osobiście w całodobowej dyżurce Szkoły Policji w Pile przy pl. Staszica (na lewo tuż za głównym wejściem).

Ania Fons, z wykształcenia historyk i dziennikarz, jest wolontariuszką Szkoły Policji i Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej (organizatora akcji budowy hospicjum na Koszycach), pomysłodawczynią i kuratorką galerii sztuki Akwarium, autorką artykułów opublikowanych w prasie regionalnej, opowiadań historycznych wydanych w książkach oraz autorką wystaw fotograficznych m.in. „Królowa Luiza w Pile, czyli Piła(nie)znana”. Ostatnio pracowała m.in. nad filmem dokumentalnym o historii pilskiego chóru „Halka”.

Więcej o koleżance Ani i samej zbiórce dowiecie się na naszym forum
http://www.forum.dawna.pila.pl/viewtopic.php?f=5&t=1727

red

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *