Pomóżmy 6-letniej walczącej z niewyobrażalnym bólem Julci!
Wesprzyjmy ciężko chorą i niezmiernie cierpiącą Julcie. Otwórzmy SERCA i PORTFELE!!!! Julka choruje na bardzo ciężką, bardzo rzadką chorobę jaką jest pęcherzowe oddzielanie się naskórka.
Julka ma dopiero 6 lat, a jej dotychczasowe życie to nieustanna walka z bólem. Dziewczynka choruje na pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Jest to genetyczna choroba, która polega na tworzeniu się bardzo bolesnych pęcherzy i ran na całym ciele. U Juleczki skóra odchodzi płatami i w ich miejscu zostawia bolesne, otwarte rany. Nie pomagają nawet silne sterydy. Ból jest nie do zniesienia. Każda z codziennych czynności takich, jak przebieranie, kąpanie to niewyobrażalny ból i nowe, sączące rany. Każdy, nawet najmniejszy dotyk to tworzenie się nowych ran. Jest nadzieja na życie bez cierpienia, ponieważ z takim bólem nie da się żyć! Tą nadzieją jest leczenie w klinice Avènu we Francji. Klinika pomogła wielu dzieciom z całej Polski, w tym wielu dzieciom z naszej fundacji. Kosztowne leczenie w klinice, jest w stanie dokonać niemożliwego. Zabiegi w Avènu mogą przywrócić Julce dzieciństwo, które choroba jej zabrała. Leczenie niestety jest bardzo kosztowne i jest poza zasięgiem finansowym rodziców. Dlatego prosimy o pomoc.
Sprawa jest bardzo poważna dlatego w imieniu dziewczynki, jej rodziców bardzo prosimy o jednorazowe wsparcie finansowe dla Julki.
Więcej informacji o Julce i jej chorobie uzyskacie Państwo wchodząc na naszą stronę https://szlachetnygest.pl/julka
Wpłaty można dokonać bezpośrednio na konto podopiecznego Fundacji:
Fundacja Szlachetny Gest
Al. Jerozolimskie 125/127 Lokal 201D
02-017 Warszawa
69 1050 1142 1000 0090 3107 2706 z dopiskiem POMAGAM/FSG/JB01
Ps. Nie odkładajcie Państwo pomocy na „jutro” – pozwólcie nam działać już dziś.
Serdecznie pozdrawiam
Anna Kujawa
Fundacja „Szlachetny Gest”
Aleje Jerozolimskie 125/127 Lokal 201 D
02-017 Warszawa
tel: 22 398 80 85
KRS: 0000640996
NIP: 7831748360
REGON: 365598782
szlachetnygest.pl