Pomóżmy Oli

Pomozmy_Oli

W poniedziałek, 23 maja 2016 r. o godz.17.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Łobżenicy odbędzie się koncert charytatywny „Pomagamy Oli”. Patronat honorowy nad tym wyjątkowym koncertem objęli: starosta pilski Eligiusz Komarowski i burmistrz Łobżenicy Piotr Łosoś.

– Ola jest absolwentką naszej szkoły, od roku zmaga się z ciężką chorobą nowotworową – mówi Lucyna Góra-Mrotek, dyrektor ZSP w Łobżenicy. – Poprzez organizację koncertu pragniemy przekonać Olę, że w trudnych chwilach może liczyć na dobre serce ludzi. Chcemy zebrać pieniądze na kosztowną rehabilitację i leczenie.

– Cieszy nas to, że lokalne środowisko organizuje pomoc dla swojej chorej koleżanki – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski. – Bardzo chętnie, jako samorząd powiatowy, wspieramy takie inicjatywy.

Dla Oli wystąpią m.in.: zespół AM, Polina Kyshyshian, zespół Skakanka. Odbędzie się też pokaz strażacki. Koncert organizowany jest przez Komitet Społeczny, w skład którego wchodzą absolwenci klas trzecich LO, dyrektor szkoły, nauczyciele i rodzice.

Agnieszka Matusiak
Starostwo Powiatowe w Pile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *