Poseł Błażej Łukasz Parda kandydatem Kukiz’15 na Prezydenta Piły

Niektóre komitety wyborcze wystawiające swoich kandydatów w wyborach samorządowych już rozpoczęły kampanię, lecz inni dopiero startują. W piątek 28 września na Placu Konstytucji 3 Maja odbyła się oficjalna prezentacja kandydatów wyborach samorządowych (do Rady Miasta Piły, do Sejmiku Wojewódzkiego) oraz na Prezydenta Piły z ramienia Kukiz’15 . O ten ostatni urząd chce powalczyć po raz drugi Poseł Błażej Łukasz Parda. Spotkanie uświetni przyjazd wicemarszałka Sejmu Stanisława Tyszki, który chwalił współpracę z kandydatem na prezydenta Piły w Sejmie przy kilku projektach ustaw.

Bezpieczeństwo, zdrowie i zrównoważony rozwój to filary strategii dla Piły Błażeja Łukasza Pardy, kandydata Kukiz’15 do prezydenckiego fotela w naszym mieście.

– Urodziłem się w Pile, mieszkam tu i zależy mi na Pile, bo kocham to miasto. Ale nie tylko ja, bo to też drużyna Kukiz’15 do Rady Miasta Piły, którzy przeciętnie mają ok. 30 lat. To oni przynajmniej przez kolejne 30 lat będą w tej Pile pracować, zakładać swoje rodziny i kupować tu mieszkania. Więc kto jeśli nie my mamy współdecydować jak będzie wyglądało nasze miasto Piła.  Wiemy, że obecna Rada Miasta Piły składa się głównie z osób starszych, w średnim wieku, dlatego zależy nam, aby dodać element młodości i dynamizmu w tej radzie – mówi poseł Błażej Parda, kandydat na Prezydenta Piły. – Dla mnie najważniejsze są trzy kwestie: bezpieczeństwo, zdrowie i zrównoważony rozwój.  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to chcemy doświetlić wszystkie przejścia dla pieszych inteligentnym światłem. Co do zdrowia to, mimo że Piła latem jest zielonym miastem to zimą mamy takie dni gdzie wielokrotnie normy pyłu PM10 i PM 2, 5 są przekraczane. Nie ma odpowiednich czujników, który zbada wszystko dokładnie. Dlatego chcemy na kominach montować elektrofiltry, aby w tym okresie oddychać świeżym powietrzem. I ostatnia sprawa zrównoważony rozwój.  Wiemy, że w Pile brakuje mieszkań a ceny u developerów są duże, porównywalne do cen w Bydgoszczy, Szczecinie, Poznaniu. I mając wybór ludzie decydują się na mieszkanie w dużym ośrodku. Musimy rozwijać gospodarkę. Dobrze, że strefa przemysłowa działa, szkoda, że tak późno. Dla nas najważniejszy jest człowiek stąd nasze hasło „Człowiek przede wszystkim”. Człowiek przed interesami partii politycznych, człowiek przed interesami różnych grup. Zapraszam do głosowania 21 października na naszych kandydatów.

Kukiz’15 opiera się w wyborach samorządowych na bezpartyjnych profesjonalistach, społecznikach, wolontariuszach, ludziach walczących za własne pieniądze o jawność i przejrzystość, zrównoważone budżety i demokrację bezpośrednią, czyli NORMALNOŚĆ, w swoich małych ojczyznach.

Lista kandydatów Kukiz ‘15 do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Okręg nr 2, obejmuje powiaty: chodzieski, czarnkowsko – trzcianecki, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki i złotowski,
1.    Natalia Gruenke
2.    Roman Gryczyński
3.    Karolina Polak
4.    Brajan Jankowski
5.    Aldona Kazarnowicz
6.    Roman Nowak
7.    Marzena Srebro

Lista kandydatów Kukiz ‘15 do Rady Miasta Piły.

Okręg nr 1 – Śródmieście
1. Mateusz Pazdej
2. Karolina Flis
3. Piotr Pankiewicz
4. Wiktor Wagner
5. Monika Korzeniewska
6. Anna Płotka
7. Monika Przybylska

Okręg nr 2 – Górne, Gładyszewo, Staszyce, Motylewo
1. Przemysław Ryczek
2. Sandra Tykwińska
3. Piotr Piwowarczyk
4. Włodzimierz Przybylski
5. Natalia Todorvić
6. Tomasz Frankowski
7. Anna Ciężka
8. Bożena Piosik-Chojnacka
9. Kamil Parda

Okręg nr 3 – Koszyce, Jadwiżyn, Podlasie
1. Sylwia Mikołajczak
2. Łukasz Runowski
3. Krystyna Delner
4. Kamil Krygiołka
5. Wojciech Pronobis
6. Sandra Ima

Okręg nr 4 – Zamoście
1. Wojciech Korzeniewski
2. Helena Hetmańczyk
3. Adam Kamiński
4. Michał Masternak
5. Paulina Cieślik – Ziemba

Sebastian Daukszewicz

posel_parda_kandydatem00

posel_parda_kandydatem22 posel_parda_kandydatem01 posel_parda_kandydatem02 posel_parda_kandydatem03 posel_parda_kandydatem04 posel_parda_kandydatem05 posel_parda_kandydatem06 posel_parda_kandydatem07 posel_parda_kandydatem08 posel_parda_kandydatem09 posel_parda_kandydatem10 posel_parda_kandydatem11 posel_parda_kandydatem12 posel_parda_kandydatem13 posel_parda_kandydatem14 posel_parda_kandydatem15 posel_parda_kandydatem16 posel_parda_kandydatem17 posel_parda_kandydatem18 posel_parda_kandydatem19 posel_parda_kandydatem20 posel_parda_kandydatem21