Poseł Piotr Głowski będzie przewodnikiem po Sejmie dla WOŚP

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej Polsce, a również w najróżniejszych zakątkach świata, odbyły się liczne koncerty, wydarzenia sportowe, na których odbyły się też licytacje, również w internecie. Jak co roku z orkiestrą gra były prezydent Piły, a obecnie Poseł na Sejm RP Piotr Głowski, który wystawił na licytację w tym roku kulisy Parlamentu z Posłem Piotrem Głowskim!

 

Zwycięzca licytacji za kwotę 5 900 zł, którą przekazał na WOŚP będzie mógł razem z towarzyszącymi mu osobami uczestniczyć w życiu „codziennym” posłów i senatorów, tj. m.in.: weźmie udział w obradach Sejmu, zajrzy w sejmowe podziemia, pójdzie na posiedzenia komisji sejmowych czy zje obiad w restauracji sejmowej.

 

– Chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wielkim święcie, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, szczególnie tym, którzy licytowali wizytę w Parlamencie. Projekt, który roboczo nazwaliśmy „Kulisy Parlamentu z Posłem Piotrem Głowskim!”, to nie będzie tylko zwiedzanie. Gwarantuję, że zwycięzca, a jest nim pan Leszek Juskowiak z Opalenicy, właściciel przedsiębiorstwa „Elmax”, który wylicytował dzień w parlamencie za kwotę 5900 zł, wraz z osobami towarzyszącymi będzie miał wyjątkowy dzień w Parlamencie, gdzie pokażę mało znane miejsca, gdzie nawet wycieczki nie wchodzą. Prawdopodobnie wycieczka zostanie zorganizowana w marcu – mówi Piotr Głowski, poseł na Sejm z KO.

 

Łączna kwota wszystkich orkiestrowych licytacji Piotra Głowskiego to: 61 501 złotych.

 

(SE)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *