Poszukujemy zaginionego Marcina Kowalskiego – mieszkańca gminy Wyrzysk

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Koronowie prowadzą zintensyfikowane poszukiwania 38-letniego mieszkańca gminy Wyrzysk, który 30 lipca był widziany w miejscowości Byszewo gm. Koronowo. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje związane z miejscem przebywania mężczyzny proszone są o kontakt.

Policjanci zajmują się zaginięciem Marcina Kowalskiego, 38-letniego mieszkańca gminy Wyrzysk, który ostatni raz był widziany 30 lipca w miejscowości Byszewo gm. Koronowo. Do chwili obecnej nie nawiązał on żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma 170cm wzrostu, oczy koloru brązowego, włosy ciemne oraz widoczny zarost na twarzy. Cecha charakterystyczna mężczyzny to tatuaż na prawym przedramieniu z napisem „Nulla Dies Sine”.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę lub mogą posiadać informacje na temat jego aktualnego miejsca przebywania proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Wyrzysku pod nr telefonu 47 77 418 20 lub Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pile pod nr 47 77 415 60.

sierż. Magdalena Mróz
KPP w Pile

poszukujemy_zaginionego

poszukujemy_zaginionego_02