Powiat Chodzieski. Zimowe Wejście na Gontyniec

W sobotę odbyło się Zimowe Wejście na Gontyniec w ramach akcji Chodzieski Kalendarz Adwentowy. Podejmujący wyzwanie śmiałkowie wyruszyli z Parku 3 Maja na podbój Gontyńca. Nie było łatwo, jednak wymagający – czerwony szlak nie zniechęcił uczestników wyprawy i doprowadził ich do celu.

W wędrówce uczestniczyli starosta chodzieski Mirosław Juraszek oraz wicestarosta Mariusz Witczuk, który w międzyczasie przekazywał informacje na temat ukształtowania terenów ziemi chodzieskiej i walorów przyrodniczych okolic Gontyńca.

Na szczycie wzgórza, na wędrowców czekała ciepła kawa i herbata. Uczestnicy otrzymali certyfikaty zdobycia Gontyńca oraz pamiątkowe magnesy z jego motywem. Następnie nadszedł czas na wyłonienie zwycięzcy nagrody głównej. Smartwatch powędrował do Pani Marty Mańki, gratulujemy!

Rozgrzani herbatą, w radosnych nastrojach, zakończyliśmy podróż żółtym szlakiem. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy mimo mrozu podjęli zimowe wyzwanie. Dziękujemy dyrektorowi CHDKu Marcinowi Kicie, za pomoc w organizacji ciepłych napojów.

Starostwo Powiatowe w Chodzieży

powiat_chodzieski_zimowe

powiat_chodzieski_zimowe_02 powiat_chodzieski_zimowe_03 powiat_chodzieski_zimowe_04 powiat_chodzieski_zimowe_05 powiat_chodzieski_zimowe_06