Powiat złotowski. Lasy Państwowe dofinansują inwestycję

W Starostwie Powiatowym w Złotowie doszło do podpisania umowy pomiędzy Lasami Państwowymi, a Powiatem Złotowskim na dofinansowanie przebudowy drogi powiatowej na odcinku Kleszczyna – Skic.

W imieniu Lasów Państwowych umowę podpisał nadleśniczy Nadleśnictwa Złotów Tomasz Konieczny, który wyraził zadowolenia z faktu, że nadleśnictwo wspomaga lokalne samorządy, a tym samym wpływa na poprawę warunków życia lokalnej społeczności.

W spotkaniu uczestniczył także przedstawiciel Ministra Edwarda Siarki – Ministra Klimatu i Środowiska, Daniel Kufel, który również wyraził zadowolenia z dobrej współpracy pomiędzy samorządem powiatu złotowskiego, a Lasami Państwowymi.

Kwota dofinansowania ze strony Lasów Państwowych, to 957 100 zł. Całkowity koszt inwestycji, to 2 523 042,97 złotych. 1 261 521,49 złotych, to kwota dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

zlotow-powiat.pl

powiat_zlotowski_lasy_panstwowe

powiat_zlotowski_lasy_panstwowe_06 powiat_zlotowski_lasy_panstwowe_02 powiat_zlotowski_lasy_panstwowe_03 powiat_zlotowski_lasy_panstwowe_04 powiat_zlotowski_lasy_panstwowe_05