Pożegnano I zastępcę komendanta złotowskiej policji

pozegnano_zastepce

3 marca 2021 roku z zachowaniem reżimu sanitarnego miało miejsce uroczyste pożegnanie podinsp. Marcina Kowalskiego, dotychczasowego Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie, który objął obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Swoje podziękowanie za wspólną służbę wyrazili Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Robert Chwedczyk, policjanci, pracownicy cywilni złotowskiej jednostki.

W środę, 3 marca br. w auli Komendy Powiatowej Policji w Złotowie odbyło się uroczyste pożegnanie podinsp. Marcina Kowalskiego, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka powierzył obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Pile.

Pan Komendant podinsp. Marcin Kowalski pożegnał się ze swoimi dotychczasowymi współpracownikami. Podziękował im za każdy dzień służby. Zaznaczył przy tym wyraźnie, że pracował ze wspaniałymi ludźmi.

W imieniu policjantów i pracowników cywilnych Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Robert Chwedczyk pożegnał dotychczasowego Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie. Podziękował Panu Komendantowi za wieloletnią i owocną współpracę i życzył dalszych sukcesów na nowym stanowisku.

MF
KPP w Złotowie