Poznaj świat SuperZings!

poznaj_swiat_superzings

Już wkrótce Atrium Kasztanowa opanują SuperZingsy! SuperBohaterowie i SuperZłoczyńcy pojawią się w centrum handlowym dniach 19-24 października br. Podczas ekspozycji miłośnicy popularnych figurek będą mogli odwiedzić mieszkańców Kaboom City, podziwiać ich wielkie kolorowe budowle oraz pojazdy XXL i wziąć udział w emocjonującej zabawie. Dla  uczestników zaplanowano także pamiątkowe dyplomy i upominki.

Przez cały tydzień mali fani przygód SuperZings będą mogli zobaczyć z bliska najbardziej popularne postacie występujące we wszystkich pięciu seriach. SuperBohaterowie i  SuperZłoczyńcy w rozmiarach XXL sprawią, że najmłodsi goście wystawy poczują się jak w  realnym świecie SuperZings. Oprócz mieszkańców Kaboom City, słynących ze swoich niezwykłych super mocy, dużo wrażeń i emocji dostarczą odwiedzającym wielkie, kolorowe budowle, pojazdy w rozmiarach XXL oraz 2 makiety miasta Kaboom City.

Dodatkową atrakcją będzie zabawa polegająca na odnalezieniu bohaterów SuperZings i  właściwym oznaczeniu ich na mini mapce. Dzieci, które odwiedzą każde stanowisko i rozwiążą zadanie konkursowe, zdobędą nagrodę. Natomiast wszyscy mali goście otrzymają pamiątkowy dyplom.

– Wystawa SuperZings w Atrium Kasztanowa to zapowiedź wspaniałej rozrywki i wielu atrakcji dla dzieci. SuperZings to zabawa za pomocą popularnych figurek, niezwykłych budowli i  pojazdów, dostarczająca dużo radości i rozwijająca u najmłodszych wyobraźnię. Podczas ekspozycji mali goście będą mogli zobaczyć ulubionych bohaterów z  Kaboom City w  rozmiarach XXL oraz wziąć udział w konkursie i zdobyć miły upominek. Serdecznie zapraszamy rodziców z  dziećmi do odwiedzenia naszego centrum handlowego w tym czasie i  udziału w  emocjonującej zabawie z Superbohaterami – mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Bohaterowie SuperZings będą gościć w Atrium Kasztanowa w dniach 19-24 października br.

codziennie w godzinach 10.00-21.00. Wystawa rozlokowana jest w różnych miejscach na  terenie centrum handlowego i odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Więcej szczegółów na temat oferty Atrium Kasztanowa i planowanych akcji można znaleźć na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu Facebook: www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

M.G.