Pracowita, ale bezpieczna Sylwestrowa noc

Pracowita_ale_bezpieczna

Kilkadziesiąt interwencji publicznych, kilka osób przewiezionych do pilskiej Izby Wytrzeźwień to bilans Sylwestrowej nocy na terenie powiatu pilskiego. Policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń w ruchu drogowym jak i zdarzeń o charakterze kryminalnym.

To był bardzo pracowity Sylwester dla pilskich funkcjonariuszy. Przez całą noc kilkudziesięciu policjantów z Wydziału Prewencji, Ruchu Drogowego i Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile, czuwało nad bezpieczeństwem bawiących się na terenie naszego powiatu mieszkańców. Tak jak w latach ubiegłych, największa impreza plenerowa została zorganizowana na Placu Staszica w Pile. Według wstępnych szacunków bawiło się tam około tysiąca osób.

Mundurowi tej nocy wiele razy interweniowali. Interwencje były najczęściej związane z zakłóceniem ciszy nocnej. Niestety zdarzyły się też osoby, które w znaczący sposób przeceniły swoje możliwości z alkoholem. Te zachowujące się agresywnie, z uwagi na bezpieczeństwo innych osób oraz ich samych, zostały umieszczone w pilskiej Izbie Wytrzeźwień.

Podczas Sylwestrowej nocy policjanci z pilskiej komendy nie odnotowali poważniejszych zdarzeń w ruchu drogowym, jak i zdarzeń o charakterze kryminalnym. Podsumowując tegoroczną noc Sylwestrową, można uznać ją za bezpieczną.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Pile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *