Prezydent Piły dziękuje za zaangażowanie
W imieniu własnym oraz Przewodniczącej Komisji Wyborczej w Pile dziękuję wszystkim pracownikom administracji samorządowej oraz mieszkańcom Piły, którzy aktywnie włączyli się w prace związane z przygotowaniem i sprawnym przeprowadzeniem wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Dziękuję również za udział w wyborach oraz respektowanie wyjątkowych warunków, w których przyszło nam je przeprowadzić.
Piotr Głowski
Prezydent Miasta Piły




