Program Akademii Młodych Liderów trwa nieustannie

Na Stacji Szamocin trwają intensywne warsztaty artystyczne Akademii Młodych Liderów. Jest to kontynuacja pożytecznego programu edukacyjno – artystycznego, który pozwala spełniać pasje i hobby.

W poprzednich edycjach uczestniczyło w wakacyjnych spotkaniach dużo młodych beneficjentów, którzy na zajęciach rozwijali swoje talenty i zdolności. Projekt jest realizowany poprzez cykl warsztatów interdyscyplinarnych. W każdej z czterech sekcji (teatr, plastyka, warsztaty cyrkowo – kuglarskie, fotografia, połączona z warsztatami przyrodniczymi ) nabywają od instruktorów wiedzę praktyczną.

Finałem powyższych działań będą pokazy na Stacji Szamocin oraz w lokalnej szkole podstawowej. Pod opieką prowadzących zajęcia plastyczne i fotograficzne uczestnicy przygotują wystawy, które zostaną wyeksponowane w szamocińskiej bibliotece oraz w sklepie – galerii Stara Skrzynia.  Akademia Liderów trwać będzie do końca wakacji.

Stacja Szamocin

program_akademii

program_akademii_02 program_akademii_03 program_akademii_04 program_akademii_05 program_akademii_06 Digital Camera program_akademii_08 Digital Camera program_akademii_10 program_akademii_11 program_akademii_12 program_akademii_13 program_akademii_14 program_akademii_15 program_akademii_16 program_akademii_17 program_akademii_18 program_akademii_19 program_akademii_20 program_akademii_21 program_akademii_22 program_akademii_23 program_akademii_24