Prosimy o pomoc w zakupie materacy dla psich mieszkańców Miluszkowa

W zeszłym roku o tej porze Fundacja Miluszków prosiła Państwa o wsparcie Pilskiego Schroniska dla Zwierąt leżami/materacykami dla psiaków do bud. Oczywiście jak zawsze wsparli Państwo ich  działania i podarowali Miluszkowiakom materace, dzięki czemu psiaki nie spały i nie leżały w kojcach na twardych deskach… to taka drobna iluzja kanapy w kochającym domku , ale jakże ważna dla ich samopoczucia i zdrowia.

Niestety część materacy się po prostu wytarła i zużyła, a część jak to mówią w żargonie schroniskowym „wybuchła” czyli podopieczni schroniska postanowili zadbać po pierwsze o nastrój w kojcach i zrobili w lecie śnieg z prawdziwymi śnieżkami, a po drugie urozmaicili sprzątanie swoim kochanym opiekunom.

A tak na poważnie, to średnia wieku psów w Miluszkowie to 8-10 lat czyli są to wiekowe psy, a co za tym idzie maja różne dolegliwości zdrowotne związane ze stawami, nogami, kręgosłupami itd. i leżenie na deskach, które są wyłożone nawet kocem i tak sprawia im ogromny ból, a na to patrzeć nie możemy .

Prosimy wiec z całego serca o pomoc w zakupie materacy dla psich mieszkańców Miluszkowa .

Są dwa rodzaje materacy jedne kosztują 14,99 zł, a drugie 19,99 zł i każde ucieszą miluszkowe schorowane psiaki.

Poniżej są dwa linki, z których mogą Państwo skorzystać i je zamówić, a wdzięczność Miluszkowiaków, i merdające ogonki, proszę nam wierzyć, są bezcenne .

https://allegro.pl/…/legowisko-lezysko-dla-psa-100×60-wyprz…
https://allegro.pl/…/legowisko-lezysko-dla-psa-100×60-24-ko…

Adres do wysyłki:
Pilskie Schronisko dla Zwierząt
ul. Na Leszkowie 8
64-920 Piła

lub dla zapracowanych przyjaciół i aniołów Miluszkowiaków my zrobimy zakupy:)

Santander Bank Polska S.A.
34 1090 2590 0000 0001 4286 3507
IBAN: PL34109025900000000142863507
SWIFT:WBKPPLPP
„darowizna na materacyki”

Co tu ukrywać…jak zawsze psiaki z Pilskiego Schroniska dla Zwierząt na Państwa ogromne serca liczą.

PS. Jeśli ktoś z Państwa zamówi materacyki to prosimy o informacje, bo możemy dzięki temu dać Państwu potwierdzenie, że do nas dotarły, a po drugie chcemy Państwu podziękować za wsparcie, bo nasza wdzięczność za pomoc tym bezbronnym i bezdomnym zwierzakom jest ogromna.

Fundacja Miluszków
Foto: Sebastian Daukszewicz

prosimy_o_pomoc1_01

prosimy_o_pomoc1_04 prosimy_o_pomoc1_02 prosimy_o_pomoc1_03