Przed nami kolejna pilska GALOPADA

W sobotę, 30 maja o godz. 10.00 na stadionie przy Aquaparku (Piła, ul. Podchorążych) rozpocznie się PILSKA MAJÓWKA Z KONIEM W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY GALOPADA ‘2015. Wstęp wolny!

Pilska Majówka z Koniem będzie zorganizowana już po raz piąty przez Urząd Miasta Piły oraz MOSiR przy udziale Klubu Jeździeckiego „PROFiL” Jerzego Cerby. Galopada już na stałe wpisała się w kalendarz pilskich imprez plenerowych.

Podczas Majówki kibice będą mieli przyjemność podziwiania wielu utytułowanych jeźdźców oraz ich konie skaczących przez przeszkody. Jak co roku liczymy na udany występ naszego zawodnika Klubu Jeździeckiego PROFiL, Dawida Rakoczy. W stajni p. Jerzego Cerby w tamtym roku pojawiły się młode konie, które sportowo rokują bardzo dobrze i z pewnością będą przysparzały wielu pozytywnych sportowych emocji wraz z jeźdźcem Dawidem Rakoczym na czele.

Z uwagi na to, iż Pilska Majówka z Koniem jest organizowana tuż przed Dniem Dziecka – to właśnie w tym dniu na najmłodszych kibiców oraz ich rodziców i dziadków czeka niespodzianka w postaci wejścia ulgowego na basen w cenie 5 zł od osoby . Zachęcamy do skorzystania z oferty Aquaparku oraz zapraszamy liczną publiczność na wielkie emocje sportowe, których w tym dniu zapewne nie zabraknie!

PROGRAM ZAWODÓW

Konkurs klasy „L” – Konkurs dwufazowy (z możliwością dwukrotnego startu) o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Pile p. Rafała Zdziereli.

I Konkurs klasy „P” – Konkurs zwykły o Puchar Zastępcy Prezydenta m. Piły p. Krzysztofa Szewca.

II Konkurs klasy „P” – „TOYOTA i KOŃ” (samochód i koń) * Lista  uczestników zamknięta (Sponsor + Jeździec dla wybranych Par).

Konkurs klasy „N” – Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z „Jokerem” o Złotą Wstęgę GWDY Zastępcy Prezydenta Miasta Piły p. Beaty Dudzińskiej.

Konkurs klasy „C” – Konkurs Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Piły p. Piotra Głowskiego – ok. godz. 16.00.

ZAPRASZAMY!!!

Magdalena Jakuć
Klub Jeździecki „PROFiL”
Paulina Korczakowska – Kowalewska

przed_nami_kolejna_galopada10

CHIO Rotterdam 2010 Photo © DigiShots

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *